سخنرانان سمپوزیوم لیزر

سخنران های سمپوزیوم لیزر

 

Prof. Stefano Benedicenti

پروفسور Benedicenti ، دانشیار اندودانتیکس و دندانپزشکی ترمیمی دانشگاه جنوای ایتالیا و رئیس مرکز لیرز  این دانشگاه می باشد. علاوه بر این، وی ریاست دوره های مستر لیزر در دندانپزشکی اروپا را بر عهده دارد.

وی از بنیانگذاران آکادمی بین المللی فناوری پیشرفته (IAHT) بوده و بالغ بر 80 مقاله در ژورنال های ملی و بین المللی به چاپ رسانده است.

ایشان سه کتاب در زمینه لیزر و دندانپزشکی به رشته تحریر در آورده است.

 

دکتر نوبرتوبرنا         

دکتربرنا در سال 1986 با درجه ممتاز در رشته پزشکی و جراحی از دانشگاه رم فارغ التحصیل شد و سپس در رشته دهان و دندان تخصص گرفت. وی در طی 24 سال، طول موج های متفاوت لیزر را مورد استفاده قرار داده است.

وی در سال 1987 یک گروه تحقیقاتی، جهت مطالعه روی کاربرد لیزر بر بافت های سخت دندانی تشکیل داد.

دکتر برنا پژوهش های زیادی در مورد اثرات لیزر با طول موج های متنوع مانند ArF , XeC1 , Diode , Nd: YAG , Cr:YSGG , , Er , Er:YAG , CO2   و نیز بافت شناسی ، میکرو آنالیز ، اسکن میکروسکپ الکترونیکی  و میکرو رادیولوژی انجام داده است.  علاوه بر این، وی مقالات علمی زیادی در این حوزه به رشته تحریر در آورده است.

دکتر برنا در مطب شخصی خود در شهر رم، آخرین تکنیک های دندانپزشکی را بکار می برد؛ مانند جراحی میکروسکوپی، لیزر با طول موج های متنوع و سیستم Cad_Cam که خود شامل ایمپلنتولوژی  ,SIMPLANTCerec Inlab و
Cerec AC می شود.

 

دکتر اردوان اعتمادی

دکتر اعتمادی در سال 2000 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد با مدرک دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و در سال 2007 دوره تخصصی پریودونتولوژی را در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی به اتمام رساند . سپس به مدت 3 سال  به عنوان استاد یار در دانشکده دندانپزشکی رفسنجان به تدریس پرداخت . در سال 2010، پس از اخذ مدرک فلوشیپ لیزر از دانشگاه علوم پزشکی تهران به عضویت مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی این دانشگاه در آمد.

وی از سال 2008 در کنگره ها و سمینار ها ی علمی به سخنرانی  در مورد ایمپلنت دندانی پرداخته است و از سال 2011 در زمینه کاربرد لیزر در دندانپزشکی سخنرانی هایی را ایراد کرده است.

حیطه فعالیت ایشان، ایمپلنت دندانی، جراحی پریودونتولوژی و کاربرد طول موج های متنوع لیزر از قبیلnm10600   و nm810در جراحی های دهان می باشد.

دکتر اعتمادی، سخنرانی های زیادی را در سطح داخلی و بین المللی در حوزه تکنیک های جراحی با لیزر، ایراد کرده است.

 

دکتر عماد کوثریه

دکتر کوثریه در سال 1999 از دانشگاه دندانپزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شد و در سال 2005 مدرک تخصص در رشته پریودونتولوژی را از دانشگاه دندانپزشکی تبریز اخذ کرد. وی در سال 2010 مدرک فلوشپ لیزر در دندانپزشکی را از دانشگاه آخن دریافت کرد و در سال 2013  مدرک مستر خود را در همین زمینه از دانشگاه آخن اخذ نمود. ایشان در  سال 2013 تأییدیه  EMDOLA  را دریافت نمود. دکتر کوثریه در سال 2011 به عنوان رئیس دانشکده دندانپزشکی زنجان منصوب شد وتا 7 سال در این سمت باقی ماند.

وی عضو انجمن پریودونتولوژی آمریکا، انجمن لیزر درمانی آمریکای شمالی و DGL است. دکتر کوثریه بیش از 30 سخنرانی و 10 کارگاه آموزشی در حوزه لیزر و در سطح ملی و بین المللی داشته است.

در حال حاضر ایشان رئیس دپارتمان لیزر دانشکده دندانپزشکی زنجان است.

 

دکتر نسیم چینی فروش

وی در سال 2009 با مدرک دندانپزشکی عمومی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. سپس با ادامه تحصیلات آکادمیک خود، مدرک PhDلیزر در دندانپزشکی را از مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد. وی از 5 سال پیش تا کنون عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی می باشد.

دکتر چینی فروش بیش از 44 مقاله در ژورنال های ایندکس شده در Medline، PubMed و Scopusبه چاپ رسانده است. وی 110 سخنرانی در کنگره های ملی و بین المللی داشته است و بیش از 40 طرح پژوهشی در این حوزه انجام داده است. علاوه بر این، دکتر چینی فروش در کارگاه های آموزشی زیادی جهت تدریس به دندانپزشکان و اعضای هیأت علمی دانشگاه ها حضور داشته است.

از دیگر فعالیت های ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دبیر علمی اولین کنگره دانشجویی لیزر در دندانپزشکی

عضو هیأت تحریریه چندین ژورنال لیزر

ویرایشگر فنی و ادبی مجله علمی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مدت 6 ماه.

 

دکتر آرش رحیمی

وی مدرک دندانپزشکی خود را از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اخذ کرد. در سال 2012 مدرک مستر خود را در زمینه لیزر در دندانپزشکی، از دانشگاه آخن و در سال 2014 فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی را از دانشگاه جنوا دریافت کرد.

دکتر رحیمی مدرس فیزیک و مهندسی لیزر بوده ودر مطب شخصی خود در زمینه لیزر در دندانپزشکی فعالیت دارد. وی در کنگره های زیادی در سطح داخلی و بین المللی به عنوان سخنران حضور داشته و مقالاتی نیز در حوزه لیزر در دندانپزشکی به چاپ رسانده است.

 

Alessandro Boschi

وی مدرک کاردانی در زمینه مهندسی زیست پزشکی را از دانشگاه ایرلند دریافت کرد. ایشان از تجربه و دانش بالایی در زمینه کار بالینی دندانپزشکی برخوردار بوده و به زبان های انگلیسی و ایتالیایی تسلط کامل دارد.

وی از ابتدای فعالیت در حوزه دندانپزشکی با لیزرهای Diode و Erbium کار کرده است. در زمینه لیزر نه تنها در کنگره های زیادی شرکت نموده بلکه از مجریان برگزاری سمپوزیوم های مرتبط با لیزر بوده است. هم اکنون ایشان مدیر آموزش بالینی در  LAMBDAاست.